0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
جستجو بر اساس کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ ( اینچ )
نوع آج
رنگ نوشته دیواره
کالا برای:

لاستیک های ژاپنی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک ژاپنی

صنایع تولید لاستیک را یکی از قدیمی ترین صنعت ها در ژاپن است و سابقه آن به بیش از 100 سال پیش بر می گرده . و شرکت های تولید کننده لاستیک ژاپنی در این صنعت بسیار موفق هستند .

در زمان جنگ جهانی دوم این شرکت ها لاستیک های خود را فقط برای خودروهای نظامی و خودروهای داخلی خود تولید می کردند اما با اتمام جنگ و شروع انقلاب صنعتی در ژاپن این شرکت ها هم سعی بر این داشتند که خود را به سایر شرکت های تولید کننده لاستیک در سطح جهانی برسانند که در این زمینه خیلی موفق بوده اند . 

پیشرفت صنعت لاستیک سازی ژاپن را می توان مدیون صنعت خودروسازی این کشور دانست . چون پیشرفت خودروهای ژاپنی شرکت های لاستیک ساز برای تامین تایرهای آنها مجبور بودند تولیدات با کیفیت تر  و طراحی های جدیدتری داشته باشند . تولیدات این شرکت ها به قدری خوب بوده که امروزه تمام خودروسازان ژاپنی مانند تویوتا ، لکسوس ، میتسوبیشی و هوندا از تایر های شرکت های داخلی خود به عنوان لاستیک فابریک برای خودروهای خود استفاده می کنند .

بریجستون ، یوکوهاما ، سومیتومو و فالکن از معروف ترین برندهای تولید کننده لاستیک در ژاپن هستند که توانسته اند به پیشرفت های بسیاری در زمینه طراحی و تولید لاستیک دست پیدا کنند . پیشرفت این برندها آنقدر خوب بوده که امروزه در رقابت با برندهای اروپایی هستند و همیشه این برندها جزو 10 تولید کننده برتر در سطح جهانی می باشند .

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 173 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()