0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در رینگ خودرو
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سایز
کالا برای:

خرید رینگ اسپرت و فابریک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید رینگ اسپورت و فابریک

یکی از ابزار هایی که یک خودروی معمولی را می تواند به یک خودرو ی اسپورت تبدیل کند. استفاده از رینگ های اسپورت می باشد. این رینگ ها مشخصا شبیه رینگ های معمولی نیستند و دارای ظاهر و شکل متفاوت می باشند. این نوع رینگ ها به دلیل جذاب بالای خود در بین جوانان بسیار پر طرفدار هستند.

 استفاده از رینگ های اسپورت هم ظاهر و هم عملکرد خودرو را تغییر می دهد. در بعضی از خودرو ها به خصوص خودرو های داخلی از رینگ معمولی و فابریک استفاده می شود که جذابیتی چندانی ندارد. اما استفاده از این رینگ های اسپورت، زیبایی منحصر به فردی برای خودرو ایجاد می نماید.

از جمله نکاتی که در هنگام خرید رینگ اسپورت باید به آن توجه داشت؛ آلیاژ هایی که در ساخت این رینگ ها به کار رفته، در رینگ های اسپورت اهمیت ویژه ای دارد. رینگ های اسپورت از آلومینیوم ساخته می شوند که به دلیل وزن کمتر، عمر بالاتر و زیبایی بیشتری که دارند؛ مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت رینگ فابریک انواع خودرو ها:

رینگ های اسپورت فابریکی از بهترین نوع رینگ ها هستند که در کارخانه به صورت اسپورت این طراحی شده اند. استفاده از رینگ های اسپورت فابریکی باعث عملکرد بهتر خودرو می شود و همچنین عمر مفید این رینگ ها نسبت به رینگ های غیر فابریکی به مراتب بیشتر است. قیمت رینگ های اسپورت فابریک دارای تنوع بالایی است و به نوع خودرو و برند آن بستگی دارد.

مزایای استفاده کردن از رینگ اسپورت:

استفاده کردن از این رینگ ها نه تنها باعث زیبایی خودرو می شود. بلکه مزایای دیگری هم دارد که از این مزایا می توان به فرمان پذیری خوب، مخصوصا در سرعت های بالا و در پیچ ها اشاره کرد. این رینگ ها قدرت مانور دهی بیشتری را به خودرو می دهند.

این در حالی است که از رینگ های معمولی نمی توان چنین انتظاری را داشت. در استفاده از رینگ اسپورت سطح تماس لاستیک با جاده افزایش پیدا می کند و در نهایت باعث بهبود ترمزگیری در ماشین می شود. این رینگ ها به نسبت رینگ های معمولی عمر طولانی تر دارند.

فروش رینگ ها اسپورت فابریک خودرو های ایرانی:

امروزه فروشگاه هایی وجود دارند که انواع رینگ های اسپورت فابریک را برای خودرو های ایرانی به فروش می رسانند و افراد می توانند با توجه به سلیقه، کارایی و همچنین در نظر گرفتن قیمت هر کدام از این رینگ ها اقدام به خرید نمایند و از مزایای این رینگ ها نسبت به رینگ های فولادی بهره مند شوند.

قیمت رینگ اسپورت فابریک پژو پارس:

از جمله ویژگی های رینگ های اسپورت فابریک پژو پارس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

یکی از معروف ترین رینگ های موجود در ایران، رینگ های خرچنگی پژو پارس است. رینگ های خرچنگی دارای پنج شاخه ی دوبل است و پنج شاخه ی تکی نیز دارد. این رینگ یکی از پر شاخه ترین رینگ ها محسوب می شود. رینگ خرچنگی دارای قطر 14 و عرض 5.5 اینچ می باشد. یکی دیگر از رینگ های مورد استفاده برای خانواده ی پژو از جمله پژو پارس، رینگ شاخ گوزنی می باشد. کاپ های این نوع رینگ با توجه به نوع خودرو قابل تغییر است.

رینگ اسپورت صلیبی در دو سایز 14 و 15 اینچ موجود است و با توجه به پهنای رینگ و آفست متفاوت قیمت های مختلفی دارد. این رینگ علاوه بر ظاهر زیبا استهلاک کمتری دارد. پهنای 6 اینچ، آفست 20 این رینگ دارای وزن 6.995 کیلوگرم به ازای هر عدد می باشد. این محصول در پهنای 6.5 و آفست 24 نیز موجود می باشد. رنگ این رینگ ها خاکستری است و از هر دوی این ابعاد برای پژو پارس می توان استفاده کرد.

رینگ اسپورت هفت پر یکی دیگر از رینگ هایی است که در پژو پارس قابل استفاده می باشد. رنگ آن نقره ای دارای عرض آن 6.5 و قطر 15 اینچ است. رینگ اسپورت هفت پر دارای چهار جای پیچ به فاصله ی 108 میلی متر از یکدیگر می باشد. رینگ اسپورت چلنجر در سایز 15 اینچ نیز از استاندارد ترین رینگ های موجود برای انواع پژو هاست. رنگ این محصول نقره ای است و عرض آن 6.5 اینچ می باشد.

رینگ با کد 515-14 یکی دیگر از رینگ هایی است که برای پژو پارس قابل استفاده می باشد. این محصول در رنگ  نقره ای و مشکی وجود دارد و قطر آن چهارده و عرض آن 6 اینچ است. رینگ اسپورت یازده پر نیز یکی دیگر از رینگ های محبوب پژو پارس است. رینگ اسپورت پنج پر دو شاخ با سایز 14 اینچ و به رنگ نقره ای نیز یکی دیگر از رینگ های دردسترس برای این خودرو می باشد  

رینگ 157-15 با قطر 15 اینچ هم برای این خودرو مناسب است. این رینگ در عرض های 7 و 8 اینچ وجود داشته و جای پیچ های آن هشت عدد و در فاصله ی 100 تا 108 میلی متر از یکدیگر قرار دارند. قیمت این رینگ در مقایسه با سایر رینگ های گفته شده بالاتر می باشد. رینگ اسپورت پانزده پر، هم از رینگ های فابریک و پر طرفدار بوده و برای پژو پارس به کار می رود. این رینگ دارای قطر 15 اینچ است.

قیمت رینگ اسپورت فابریک پژو 207:

رینگ اسپورت کد AW09 با قطر 14 یکی از رینگ هایی است که مناسب پژو 207 می باشد. با نام رینگ اسپورت فابریک چرخ گوشتی شناخته می شود. عرض این رینگ 5.5 اینچ می باشد.

برخی از رینگ ها به گونه ای طراحی شده اند که برای چند مدل از ماشین ها قابل استفاده اند. به عنوان مثال رینگ های صلیبی، رینگ های یازده پر، رینگ 515-14، رینگ اسپورت پنج پر دو شاخ رینگ 157-15 ، رینگ اسپورت پانزده پر، رینگ های خرچنگی و رینگ چلنجر هم قابل استفاده  است که برای پژو پارس و پژو 207 قابل استفاده می باشد.

قیمت رینگ اسپورت فابریک ال نود:

از جمله رینگ هایی که در خودروی ال نود مورد استفاده قرار می گیرد. می توان به ARO15  اشاره کرد که دارای سایز 15 می باشد. لازم به ذکر است که رینگ 157-15 نیز، برای این خودرو ها مناسب می باشد.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 9 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()