0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
جستجو بر اساس کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ ( اینچ )
نوع آج
رنگ نوشته دیواره
کالا برای:

لاستیک آپولو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

گرو صنعتی آپولو تایر یک شرکت تولیدی تایر هست که در سال 1972 در هند تاسیس شد . این شرکت یکی از بزرگترین لاستیک سازهای دنیا به حساب می آید . و دارای چهار کارخانه در هند ، یک کارخانه در هلند و یکی در مجارستان می باشد .

بیشتر تولیدات تایر این شرکت که 69% آن می باشد برای مصرف در خود هند عرضه می شود و 26% آن در اروپا و الباقی آن که 5 % می باشد در سایر کشورها عرضه می شود .

در سال 2009 شرکت آپولو اقدام به خرید شرکت وردشتاین هلند کرد و دفنر مرکزی خود را در شهر آمستردام برقرار کرد . و بعد از آن محصولات این کمپانی با نام آپولو وردشتاین در اروپا و آمریکای جنوبی عرضه می شود .

لاستیک های این شرکت طیف گسترده ای از از وسایل نقلیه را پوشش می دهد . که شامل لاستیک های اتومبیل های سواری ، کامیون ها و اتوبوس ها ، لاستیک های صنعتی ، لاستیک های کشاورزی و حتی لاستیک دوچرخه است .

در ایران لاستیک اپولو بیشتر بخاطر لاستیک های باری آن شناحته می شوند . و تایرهای کامیونی و اتوبوسی آن یک لاستیک با کفیت و کارآمد شناخته می شوند . و رانندگان تمایل بسیاری برای استفاده از آنها دارند.

همچنین تایرهای سواری این برند از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند و  در ایران توسط شرکت آلتون راه خلیج فارس وارد و عرضه می شود.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()