0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
جستجو بر اساس کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ ( اینچ )
نوع آج
رنگ نوشته دیواره
کالا برای:

لاستیک آپولو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

گرو صنعتی آپولو تایر یک شرکت تولیدی تایر هست که در سال 1972 در هند تاسیس شد . این شرکت یکی از بزرگترین لاستیک سازهای دنیا به حساب می آید . و دارای چهار کارخانه در هند ، یک کارخانه در هلند و یکی در مجارستان می باشد .

بیشتر تولیدات تایر این شرکت که 69% آن می باشد برای مصرف در خود هند عرضه می شود و 26% آن در اروپا و الباقی آن که 5 % می باشد در سایر کشورها عرضه می شود .

در سال 2009 شرکت آپولو اقدام به خرید شرکت وردشتاین هلند کرد و دفنر مرکزی خود را در شهر آمستردام برقرار کرد . و بعد از آن محصولات این کمپانی با نام آپولو وردشتاین در اروپا و آمریکای جنوبی عرضه می شود .

لاستیک های این شرکت طیف گسترده ای از از وسایل نقلیه را پوشش می دهد . که شامل لاستیک های اتومبیل های سواری ، کامیون ها و اتوبوس ها ، لاستیک های صنعتی ، لاستیک های کشاورزی و حتی لاستیک دوچرخه است .

در ایران لاستیک اپولو بیشتر بخاطر لاستیک های باری آن شناحته می شوند . و تایرهای کامیونی و اتوبوسی آن یک لاستیک با کفیت و کارآمد شناخته می شوند . و رانندگان تمایل بسیاری برای استفاده از آنها دارند.

همچنین تایرهای سواری این برند از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند و  در ایران توسط شرکت آلتون راه خلیج فارس وارد و عرضه می شود.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 175 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()