0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
جستجو بر اساس کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ ( اینچ )
نوع آج
رنگ نوشته دیواره
کالا برای:

لاستیک های اروپایی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

صنعت تولید تایر ، را می توان یکی از قدرتمندترین و موفق صنایع قاره اروپا دانست . و با پیشرفت شرکت های خودروسازی اروپایی ، و تولید خودروهای با عملکرد و کارایی بالا ، نیاز به لاستیک های با کیفیت تر و با عملکرد بهتر به وجود آمد .

شرکت های تولید کننده لاستیک اروپایی برای اینکه بتوانند این نیازها را برطرف کننده به علاوه اینکه بازار بزرگ این قاره را از دست ندهد ، مجبور به تولید لاستیک های پیشرفته تر ، با عملکرد و کیفیت بهتر شدند. این کار باعث شد تا این صنعت در اروپا به قدری پیشرفته شود ، که اکثر تولید کننده تایر در نقاط مختلف جهان سعی دارند تا از استاندارهای آنها برای هرچه بهتر شدن تولیدات خود استفاده کنند.

از بهترین و معروف ترین برندهای تولید کننده لاستیک اروپایی می توان به میشلن ، پیرلی و کنتیننتال اشاره کرد . که هر کدام غولهای بزرگی در این صنعت شناخته می شوند و از سابقه طولانی در زمینه تولید تایر برخوردار هستند. و این سه برند همیشه در بین 10 تولید کننده برتر لاستیک در جهان هستند.

تولیدات این برندها به قدری با کیفیت ، پیشرفته و کارآمد است که تمام خودروسازان اروپایی از لاستیک های آنها برای خودروهای خود استفاده میکنند.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()