0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
جستجو بر اساس کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ ( اینچ )
نوع آج
رنگ نوشته دیواره
کالا برای:

سایر برندهای لاستیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

با پیشرفت صنعت خودرو ، تولید در این صنعت بسیار افزایش پیدا کرده است . بنا بر این نیاز به لاستیک برای تامین نیاز های جهانی افزایش چشمگیری داشته است .

به دلیل نیاز زیاد بازار ، شرکت های قدیمی و معروفی قادر به پاسخگویی به این حجم از تولید لاستیک نبودند . و کشورهای پیشرفته این مانند چین ، تایوان و تایلند که در حال پیشرفت بسیار شدیدی بودند ، برای تامین نایر بازار داخلی خود و همچنین بازار سایر کشورها اقدام به تاسیس کارخانه هایی برای تولید لاستیک کردند .

این تولیدکنندگان جدید لاستیک ، با استفاده از تکنولوژی شرکت های پیشرفته مانند میشلن ، بریجستون و پیرلی توانستند تولیدات با کیفیت را به بازار عرضه کنند . و امروزه به قدری پیشرفت داشتند که توانسته اند نوآوریهای و فناوریهای جدیدی را در زمینه تولید تایر به وجود بیاورند . و با برندهای معروف تر در حال رقابت باشند .

به طور مثال شرکت های تولید کننده لاستیک چینی مانند تری انگل و جینیو و همچنین شرکت های تولید کننده لاستیک تایوانی مانند مکسس و سونار به قدر پیشرفت کرده اند که در صدر جدول بزرگترین تولیدکنندگان تایر در جهان قرار گرفته اند .

از لحاظ کیفیت لاستیک های تولید شده توسط برندهای معروف چینی مثل جینیو  و تایوانی مثل مکسس کاملا در حال رقابت با تولید کننده های کره ای مثل کومهو و نکسن هستند . و لاستیک هایی با کیفیت و عملکرد خوب را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهند .

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 175 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()