0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
جستجو بر اساس کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره (فاق)
قطر رینگ ( اینچ )
نوع آج
رنگ نوشته دیواره
کالا برای:

سایر برندهای لاستیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

با پیشرفت صنعت خودرو ، تولید در این صنعت بسیار افزایش پیدا کرده است . بنا بر این نیاز به لاستیک برای تامین نیاز های جهانی افزایش چشمگیری داشته است .

به دلیل نیاز زیاد بازار ، شرکت های قدیمی و معروفی قادر به پاسخگویی به این حجم از تولید لاستیک نبودند . و کشورهای پیشرفته این مانند چین ، تایوان و تایلند که در حال پیشرفت بسیار شدیدی بودند ، برای تامین نایر بازار داخلی خود و همچنین بازار سایر کشورها اقدام به تاسیس کارخانه هایی برای تولید لاستیک کردند .

این تولیدکنندگان جدید لاستیک ، با استفاده از تکنولوژی شرکت های پیشرفته مانند میشلن ، بریجستون و پیرلی توانستند تولیدات با کیفیت را به بازار عرضه کنند . و امروزه به قدری پیشرفت داشتند که توانسته اند نوآوریهای و فناوریهای جدیدی را در زمینه تولید تایر به وجود بیاورند . و با برندهای معروف تر در حال رقابت باشند .

به طور مثال شرکت های تولید کننده لاستیک چینی مانند تری انگل و جینیو و همچنین شرکت های تولید کننده لاستیک تایوانی مانند مکسس و سونار به قدر پیشرفت کرده اند که در صدر جدول بزرگترین تولیدکنندگان تایر در جهان قرار گرفته اند .

از لحاظ کیفیت لاستیک های تولید شده توسط برندهای معروف چینی مثل جینیو  و تایوانی مثل مکسس کاملا در حال رقابت با تولید کننده های کره ای مثل کومهو و نکسن هستند . و لاستیک هایی با کیفیت و عملکرد خوب را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهند .

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()