0

نحوه عودت کالا

نحوه عودت کالا در فروشگاه اینترنتی لاستیک مارکت

هدف لاستیک مارکت ارائه بهترین کالا و خدمات در سریع ترین زمان به مصرف کنندگان محترم است . کلیه تایرها قبل از ارسال و تحویل توسط کارشناسان ما از لحاظ کیفیت و سلامت بررسی شده و سپس در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

شرایط عودت کالا بعد از 7 روز

1- در صورتی که کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد .

در این صورت اشکال یا نقص فنی ناشی از تولید حداکثر تا 7 روز پس از تحویل تایر به لاستیک مارکت اطلاع داده شود.

لازم به ذکر است که مصرف کنندگان عزیز نباید لاستیک ها روی رینگ سوار کرده باشند و همچنین باید بسته بندی لاستیک را نگه داشته و همراه تایر تحویل دهند.

2- در صورتی که تایر خریداری شده از لحاظ سایز و مشخصات با جزئیات ذکر شده در سایت تفاوت داشته باشد

این مغایرت باید حداکثر ظرف 12 ساعت پس از تحویل به لاستیک مارکت اطلاع رسانی شود . اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد ، مثل رنگ ، سایز و برند کالا باید در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد .

3- انصراف مشتری از خرید

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی صرفا به کالاهایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد . هرگونه تغییر در ظاهر بسته بندی ، باز شدن بسته بندی اولیه و برچسب حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد غیر ممکن خواهد بود.

اگر هنوز کالا ارسال نشده باشد ، باید به واحد پیگیری سفارش ها لاستیک مارکت اطلاع داده شود .

اگر مشتری پس از دریافت کالا منصرف شود ، حداکثر ظرف مدت 4 روز باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد .

با توجه به توضیحات گفته شده ، عودت کالا در صورتی امکان پذیر است که کارشناسان خدمات پس از فروش تایید کنند که کالا باز نشده باشد ، در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

کالا را چگونه باید ارسال کنید ؟

لطفا قبل از اقدام به عودت کالا حتما با کارشناسان خدمات پس از فروش تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی خود داری فرمایید . حتما فاکتور خرید را همراه کالا ارسال فرمایید .

ارسال نظر

رضانیکبخت :
0 0
یعنی من ازخرید کردن خودم پشیمون شدم اصلا هیچیش درست نیس
فلاح :
0 0
سلام. لاستیکی برای سمندم خریدم. بدون جهت از بغل دو پوست شده. به نمایندگیتون در اراک گفتم. ازش عکس گرفت. گفت این شامل گارانتی نمیشه. میخوام بدونم پس چی شامل گارانتی میشه. با این لاستیک کمتر از 5کیلومتر رانندگی کردم. پشیمانم از خریدم. اگر تعویضش نکنید به همه این مطلب را خواهم گفت. که هیچکس لاستیک کویر تایر نخره.
ولی اله صفریپور :
0 0
لاستیک سوپر بارز برای لاستیک عقب تراکتور رومانی خریدم وفقط ۱۰۰۰متر مربع زمین نرم شخم زدم متوجه شدم که تمام عاجها تکه تکه پاره می شوند خدا خانه تان را کارخانه تان عین مترو پل بر سر خودتانوخانواده تان خراب بکند
:
0 0
میخواستم ازتون لاستیک بخرم ولی نظرات مشتریها رو‌که دیدم پشیمون شدم
مدیریت :
0 0
سلام دوست عزیز نظرهای که نوشته شده صرفا در باره لاستیک ها بوده و هیچ کدام از این کاربرها از ما خریدی نداشتند. موفق باشید
مهدی احمدی :
0 0
با سلام خرید از فروشنده ای که نمیشناسید اصلا درست نیست .شرایط گارانتی لاستیک ها حتما اگه کتبی باشه و مهر بشه و شما هم درست استفاده کرده باشین شاید قابل استفاده باشه در غیر این صورت اعتباری نداره.به نظر من اگه فروشنده ای از قدیم میشناسید که آدم حسابیه از اون بخرید نه فروشنده های جدید بی اعتبار
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()